Hardox In My Body etiketi
Hardox In My Body etiketi

Hardox® In My Body ile seviye atlayın

Hardox® In My Body işareti, kalifiye bir Hardox® In My Body üyesi tarafından en yüksek standartlarda üretilen ekipmanları temsil eder. Tüm üyeler kapsamlı bir şekilde değerlendirilmiş ve bu logoyu taahhütlerinin bir işareti olarak kullanma hakkını kazanmıştır. Böyle bir ekipman üretir veya kullanırsanız, kaliteyi daha yüksek bir seviyede tutmaya çalışan bir topluluğun parçası olursunuz.

Discover the membership advantages
Kaliteyi bir üst seviyeye taşıyın

Daha yüksek bir performans seviyesi

Bu işaret, rakipsiz performans sağlayan birinci sınıf ekipmanı temsil eder. Böylece Hardox® In My Body işaretini gördüğünüzde, kalifiye bir program üyesi tarafından Hardox® aşınma plakası kullanılarak üretilen üstün bir ürün aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Küresel ulaşılabilirlik

Hardox® In My Body üyeleri ve sertifikalı ekipmanları tüm dünyada bulunabilir. Bugün program 60 ülkede 500'den fazla üyeyi destekliyor ve sayılar hızla artıyor. Üyeler madencilik, inşaat, taş ocakçılığı, yol yapımı, geri dönüşüm, yıkım ve tarım gibi çok çeşitli sektörlere hizmet vermektedir.

Tüm dünyada kova ve ataşmanlar, damper gövdeleri, konteynerler, yıkım ekipmanları ve atık ve geri dönüşüm ekipmanları, sahiplerine ek avantajlar sağlamak için çalışmaktadır. İşinizi bir sonraki seviyeye yükseltmek mi istiyorsunuz? Bizimle iletişim kurun, sizi doğru hedefe yönlendirelim.
Hardox® In My Body kovaları

Sertifikalı kovalar

Does your business demand buckets that perform on a higher level? A Hardox® In My Body member knows how to make them strong, productive and long lasting.
Häggblom'dan Hardox® In My Body kovası

Häggblom – Quality that never lets you down

"Hardox® aşınma plakası, imal ettiğimiz ürünler için kesinlikle en iyi seçenek," diyor Häggblom Oy CEO'su Jukka Karhula. Häggblom ürünleri sert aşınmalara karşı son derece yüksek bir dayanım ve kalite arıyor ve Hardox® çelikler de bunu her zaman sağlıyor.
Antech'ten Hardox® In My Body kovası

Antech Attachments Co. Ltd - %50 daha uzun süre dayanan kazı ekipmanı

Küresel inşaat ve madencilik makineleri pazarına hafriyat ataşmanları üreten bir firma olarak, Hardox® In My Body üyesi Antech Attachments'ın ürünlerinin zorlu çalışma şartlarına dayanabilmesi gerekiyor.

Hardox® In My Body bucket by Wimmer

Wimmer NA - Hardox® aşınma plakasından yapılan kovalarla daha yüksek verimliliğe ulaşıyor

Her kova tipinin, daha iyi bir çeliğe geçişten kazanacağı çok şey vardır. Birinci sınıf abrazyon dirençli çelik kullanmak ticari açıdan mantıklıdır.
Hardox® In My Body damperler

Sertifikalı damperler ve damper gövdeleri

Looking for the most innovative tipper and dump bodies? Turn to Hardox® In My Body equipment and get dazzled by the performance benefits that come with it.

Hardox® In My Body tipper by Grunwald

Grunwald - Hardox® çelik sayesinde en zorlu ortamlara dayanır

"Hardox® 450'yi, en zorlu çalışma koşullarında bile hem aşınma hem de çentik ve çatlak oluşumuna karşı mükemmel direncinden dolayı seçtik"

AA Diesel Truck Bodies'in Hardox® In My Body damperi

AA Diesel Truck Bodies - Son kullanıcılar için ürün ömrünü 10 yıldan fazla artırdı

For 20 years, family company AA Diesel Truck Bodies has supplied custom-made truck bodies to the demanding Australian transport industry.

Hardox® In My Body geri dönüşüm ve yıkım ekipmanları

Sertifikalı geri dönüşüm ve yıkım ekipmanları

When the going gets tough, Hardox® In My Body equipment rises to the challenge. Designed and manufactured by members to make the most out of Hardox® wear plate, the world’s No. 1 wear steel.

JK'nin Hardox® In My Body kavrayıcıları

JK Technology – Smart grabs grab more market share with Hardox® wear plate

Hardox® In My Body programının sertifikalı bir üyesi olduktan sonra Güney Koreli JK Technology'nin satışları büyük ölçüde arttı.

Seviye atlayın

Hardox® In My Body kalite programı, her zaman daha yüksek hedeflere ulaşmayı ve müşterilerinin rekabet gücünü daha da artırmayı hedefleyen üreticilere yöneliktir. Eğer bir SSAB müşterisiyseniz ve bugün Hardox® aşınma çeliği kullanıyorsanız, bir Hardox® In My Body üyesi olmanın avantajlarını keşfetmenizi öneririz. Birlikte, işinizin ve ekipmanlarınızın daha yüksek bir seviyede performans göstermesini sağlayacağız. Seviye atlamaya hazır mısınız?

Bizi sosyal medyada takip edin ve topluluğumuza katılın

Facebook Instagram LinkedIn Twitter Youtube Wechat

Galerimizde görünme şansı yakalamak için #hardoxinmybody etiketini kullanın

180