Hardox® In My Body yıkım ve geri dönüşüm ekipmanları
Hardox® In My Body yıkım ve geri dönüşüm ekipmanları

Yıkım ve geri dönüşüm ekipmanlarınızda seviye atlayın

Bir Hardox® In My Body üyesinden alacağınız sertifikalı geri dönüşüm ve yıkım ekipmanları, en zorlu koşulların bile üstesinden gelecektir. Hardox® aşınma plakasından yapılan ve belirli spesifikasyonlara göre üretilen bu ürünler benzersiz bir verimlilik ve servis ömrü sunar.

WANT TO BUY CERTIFIED RECYCLING AND DEMOLITION EQUIPMENT?
Kaliteyi bir üst seviyeye taşıyın

The sign of a higher level

Ekipmanınızın üzerindeki Hardox® In My Body sembolü, en yüksek potansiyele sahip orijinal Hardox® aşınma çeliği kullanılarak yapılmış en son teknoloji tasarım ve üretimin bir kanıtıdır. Yalnızca bu gereksinimleri karşılayabilecek ürünlerin işareti taşımasına izin verilir.

Recycling equipment that delivers on a higher level, again and again

Designing and manufacturing recycling equipment is a constantly developing process. Equipment is becoming more powerful, durable and longer lasting.. OEMs that are part of the Hardox® In My Body network know this full well. They are driving innovation of the equipment, making best possible use of their production experience and Hardox® wear steel’s unique combination of wear resistance and impact toughness.

Her zaman daha fazlasını yapmaya hazır yıkım ekipmanları

Hardox® In My Body sertifikalı yıkım ekipmanları, ister betonarme ister çelik yapılar olsun, en zorlu malzemelerin üstesinden gelebilir. Bu operasyonların birçoğunun 7/24 çalışması, güvenilirliği kilit bir satın alma kriteri haline getirir. Bir Hardox® In My Body üyesinden alacağınız ekipmanlarla, masraflı arıza ve duruş süreleri riskini en aza indirirsiniz.

Kırma, parçalama, öğütme, ayıklama ve taşıma

Geri dönüşüm ve yıkım zincirinin verimli olabilmesi için tüm halkaların güçlü kalması şarttır. Hardox® In My Body sertifikalı bir ürün satın almak, içinizin rahat etmesi için mükemmel bir yoldur. Öğütücüler, pulverizatörler, makaslar, tasnif makineleri, kavrayıcılar, hurda konteynerleri, çöp kamyonları ve daha pek çok sertifikalı ürünün tümü yüksek düzeyde verimli, dayanıklı ve güvenilirdir.

Ask for benefits on a higher level

Geri dönüşüm ve yıkım işlerinde hangi ekipmanı kullanırsanız kullanın, ekipmanı bir Hardox® In My Body üyesinden almanız pahalı arızaları ve duruş risklerini en aza indirir. Çalışkan ekipmanınız, günlük aşınmalara güvenli ve verimli bir şekilde dayanabilmek için gereken her şeye sahiptir.

Get ahead in service life

Servis ömründe bir adım önde olun

Hardox® çelik çok çeşitli sınıflarda, genişliklerde ve kalınlıklarda sunulur. Ama kalınlığı veya çelik kalitesi ne olursa olsun, en uygun ekipman ve ataşman tasarımını oluşturabilmek ve agresif ortamlarda yüksek performans elde edebilmek için sertlik, tokluk ve işlenebilirlik arasında doğru dengeyi bulmak şarttır.

Hardox® In My Body kırıcı

Sert ve tok ekipman daha hafif hale getirildi

Hardox® aşınma çeliğinin yüksek aşınma direnci, dayanımı ve tokluğu, OEM'lerin geri dönüşüm ve yıkım ekipmanlarının ağırlığını azaltmasına olanak tanır. Hardox® daha ince çeliklerin kullanılmasını mümkün kılar ve buna rağmen daha güçlü, daha dayanıklı ve çevik geri dönüşüm ve yıkım ekipmanları sunar.

Reliability

Güvenilirlik

Verimliliğin kritik önem taşıdığı bir sektörde, ekipman üretiminde kullanılan çeliğe daha yakından bakmak gerekir. Hatta, çeliğin özellikleri ve bunun yanı sıra prosese veya uygulamaya göre doğru çelik türünün seçilmesi ekipmanlar açısından hayati önem taşır. Eşsiz sertlik ve tokluk birleşimiyle Hardox® çelikler, yüzeyine sürtünme uygulandığında penetrasyona ve kalıcı deformasyona (çentik, çizik, sıyrık veya kesik gibi) karşı direnç gösterirken, aynı zamanda enerjiyi absorbe etme ve kırılmaya karşı direnme becerisini korur.

Küresel ulaşılabilirlik

Bugün 60 ülkede 500'den fazla Hardox® In My Body üyemiz var ve rakamlar hızla artıyor. Yıkım ve geri dönüşüm için sertifikalı ekipmanlar dünyanın dört bir yanında çalışarak sahiplerine daha yüksek düzeyde verimlilik sağlıyor. Bizimle iletişim kurun, ekipmanınızı Hardox® In My Body ağının bir üyesinden satın almanın avantajlarını anlatalım.

Fanalca'dan Hardox® In My Body çöp kamyonu

Fanalca - Müşterilerinin fark etmesini sağlıyor

"Küresel olarak bu trend yüksek kaliteli, hafif malzemelere doğru ilerliyor.  Ürünlerimizin üzerine Hardox® In My Body sembolünü koymamız, yüksek kaliteli çelik kullandığımızı  ve rakiplerimizden farklı olduğumuzu gösteriyor."

Winfa'nın Hardox® In My Body konteyneri

WINFA - Hardox® nasıl üstün performans gösteriyor?

Hardox® ile yapılan ürünler diğer malzemelere kıyasla  daha hafif, daha tok ve daha dayanıklıdır. İşte bu nedenle lider Slovakyalı yedek parça  üreticilerinden WINFA da SSAB'nin bu yüksek kaliteli aşınma dirençli çeliğini kullanmayı tercih etti.

JK'nin Hardox® In My Body kavrayıcıları

JK Technology – Akıllı kavrayıcılar Hardox® ile pazar payını artırdı

Hardox® In My Body programının sertifikalı bir üyesi olduktan sonra Güney Koreli JK Technology'nin satışları büyük ölçüde arttı. 

Bizi sosyal medyada takip edin ve topluluğumuza katılın

Facebook Instagram LinkedIn Twitter Youtube Wechat

Galerimizde görünme şansı yakalamak için #hardoxinmybody etiketini kullanın

180