180
Hİzmetler Mühendislik-hizmetleri-ürün-geliştirme

Ürün geliştirme mühendisliği


İnovasyonunuzu ve ürün yaşam döngünüzü hızlandırın


En iyi yatırımınız bizim uzmanlığımızdır

Söz konusu inovasyon olduğunda, yüksek bir yatırım getirisi alabilmenin püf noktası, doğru fikri seçmek ve onu hızla gerçeğe dönüştürebilmektir.


Dünya genelinde Ar-Ge departmanları hem inovatif yeni ürünler hem de daha hızlı üretim yaşam döngüleri için gitgide artan taleplerle karşı karşıya kalırken, SSAB Ürün Geliştirme ve Mühendislik size çelik uygulamaları için özel bir geliştirme desteği sunmaktadır.

İnovasyonda deneyim


50 yıldan uzun bir süredir SSAB müşterileri hem yerel olarak lider teknik desteğe, hem de birinci sınıf SSAB çelikleriyle birlikte; tasarım, şekillendirme, birleştirme ve ekolojik yükseltmede uzman danışmanlığına erişmektedir. Böylece daha güçlü, hafif ve daha sürdürülebilir çelik ürünler ve mühendislik çözümleri elde edilmektedir.

Gelişmiş teknik sunum


SSAB şimdi ayrıca bir fikirden yola çıkarak hem sanal hem fiziksel prototipleme ve proje yönetimi hizmetleri sunuyor. Bu hizmetler şirketiniz içinde ürün geliştirme döngüsünü kısaltacak, maliyetleri düşürecek ve inovasyon sürecini hızlandıracaktır.

Benzersiz SSAB geliştirme yönteminde; inovasyon, maliyet etkinliği ve ürün fizibilitesi birleştirilerek, birinci sınıf çeliklerle ürün geliştirme döngünüz hızlandırılır.