Webinar

Kamyon OEM şirketleri, tasarımlarında gelişmiş yüksek dayanımlı çeliklerden nasıl yararlanabilir?

Mevcut Kayıtlı 45 dakika

Web Semineri: Kamyon OEM şirketleri, tasarımlarında gelişmiş yüksek dayanımlı çeliklerden nasıl yararlanabilir?

Kamyon OEM'leri, yapısal parçalar için gelişmiş yüksek dayanımlı çeliklerin (AHSS) kullanımında (ve kullanım alanının genişletilmesinde) otomotiv OEM'lerinin deneyimlerinden nasıl yararlanabilir? Günümüzde kamyon tasarımlarında hangi yüksek dayanımlı çeliği kullanmak daha mantıklı? Çarpışma güvenliğinde artış mı? Hafiflik mi? Artan yük kapasitesi mi? Azalan çelik kalınlıkları sayesinde azalan maliyetler mi?

Webinar’a katılın

Şimdi kaydolun

45 dakikalık bu etkileşimli web semineri, kamyon üreticilerinin karşılaştığı zorluklara odaklanacaktır:

  • Yakıt Ekonomisi - AHSS çeliklerin daha düşük kalınlıklarda kullanılmasıyla, hem ağırlığı hem çelik maliyetlerini azaltmak için, yakıt verimliliğinin nasıl artırılacağı.
  • Yük Kapasitesi - Daha güçlü çelikler kullanarak daha yüksek taşıma kapasitelerine ulaşın.
  • Güvenlik - Operatörler, EV aküleri ve hidrojen tankları için daha fazla koruma sağlayan inovatif yeni tasarımları keşfetmek için, AHSS'ye özgü çarpışma uyarılarından yararlanın.
  • Sürüş Performansı - Daha yüksek yapısal sertlik elde etmek için, yeni parça geometrilerinde gereken şekillenebilirliği ve flanşlanabilirliği sağlayan uygun AHSS çeliği seçin.
  • Kalite - Gelişmiş AHSS şekillendirme simülasyonlarını kullanarak, yüksek üretim tekrarlanabilirliğine sahip uzun süreli ve basitleştirilmiş (birleştirilmiş) parça tasarımları elde edin.
  • Sürdürülebilirlik (Elektrifikasyon) - Yeni AHSS temelli parça tasarımlarıyla elektrikli kamyon platformlarında zorlukların üstesinden gelin.

Projeleriniz hakkında bilgi ve ilham almak için bize katılın.

KONUŞMACI

Bruce Wilkinson

İş Geliştirme Müdürü, SSAB

Makine mühendisi olan Bruce, otomotiv sektöründe 35 yıldan uzun süredir çalışıyor. Bruce'un kariyeri sac metal prototipleme, tasarım, teknik destek, pazarlama analizi ve iş geliştirmeyi kapsamaktadır ve ağırlıklı olarak mobilite OEM'lerine yönelik çelik sektörü hizmetlerinde çalışmaktadır.

180